ČESKÁ TŘEBOVÁ – V devátém kole třetí části krajské hokejové ligy se českotřebovští hokejisté opět představili na domácím ledě, aby poměřili síly s týmem HC Litomyšl. Do závěrečné části hry vstupovala obě mužstva za vyrovnaného stavu 2:2.

Hráči Lokomotivy neproměnili několik slibných příležitostí. Zvláště Doha ostřeloval brankovou konstrukci důkladně, avšak gólové radosti se ani on, ani jeho spoluhráči nedočkali. Celkem 257 diváků však branky před vypršením poslední dvacetiminutovky přece jen vidělo. V 53. minutě zaskočil domácího brankáře Kaplana kapitán hostí Ondřej Dospěl, jemuž asistoval Vágner.

Konečnou podobu dal výsledku gólem do prázdné branky Štěpán Švec. Asistenci si připsal gólman hostujícího družstva Kalousek. TJ Lokomotiva Česká Třebová podlehla Litomyšli 2:4, po třetinách 2:0, 0:2 a 0:2. Hostující celek tak v dosavadním průběhu třetí části sezóny získal 6 vítězství ze stejného počtu utkání.