ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program devátého kola druhé části krajské hokejové ligy skupiny B nabídl souboj mezi týmy TJ Loko Česká Třebová a Závodní hokejová Pardubice. V předchozích třech střetnutích letošní sezóny byli úspěšnější hráči pardubického mužstva.

K vítězství měli nakročeno i tentokrát. Závěrečná část hry byla započata za stavu 3:6. V dalším průběhu domácí dvakrát nevyužili přesilovou hru pěti proti třem. Hosté navíc v oslabení dokázali skórovat. Ve 46. minutě se po samostatném úniku prosadil Ladislav Jindřich. Dalším gólem se blýskl v 51. minutě, kdy využil asistenci Radka Lubiny a chyby v domácí rozehrávce.

V závěru mohli domácí skóre zápasu alespoň kosmeticky upravit. Zazvonila však pouze tyč, a tak po třetinách 1:3, 2:3 a 0:2 a konečném výsledku 3:8 zvítězila Závodní hokejová Pardubice. Lokomotiva se porážku pokusí odčinit v desátém kole na ledě třetího celku tabulky TJ Lanškroun.