ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program šestého kola třetí části krajské hokejové ligy nabídl souboj mužstev TJ Lokomotiva Česká Třebová a TJ Lanškroun. Průběžný stav po dvou třetinách hovořil v jejich prospěch i tentokrát. Do závěrečné části hry vstupovaly oba celky za stavu 3:6.

Vedení hostujícího oddílu potvrdil ve 49. minutě svou čtvrtou brankou v utkání Ondřej Šula, jemuž asistoval Radek Fischer. V 51. minutě upravil skóre po asistenci Držmíška dvougólový střelec v modrožlutém dresu Aleš Vích. I čtvrté derby letošní sezóny vyznělo po třetinách 0:1, 3:5 a 1:1 a konečném výsledku 4:7 pro lanškrounské Orly. Lokomotiva bude mít šanci na nápravu v dalším duelu, který sehraje 3. února na ledě poslední Skutče.