ČESKÁ TŘEBOVÁ – Po dvou třetinách zápasu mezi hokejisty České Třebové a Litomyšle byl stav 3:2. Čtvrtý gól domácích přišel ve 42. minutě. Trefil se Ondřej Dvořák, jemuž asistovali Filip a Křečan. Na začátku 45. minuty to bylo už 5:2, když akci Prachaře a Krále zakončil Jan Krejza.

V dalším průběhu střetnutí někteří hráči neudrželi nervy na uzdě a schylovalo se k bitce. Když byla situace zažehnána a znovu se hrálo, hosté měli možnost vstřelit kontaktní branku, což se jim však Křesťanem nepovedlo.

Přestože oba celky ještě několikrát zahrozily, skóre už se nezměnilo. Česká Třebová porazila Litomyšl 5:2.

Kohouti tímto vítězstvím stvrdili postup mezi čtyři nejlepší týmy soutěže. Litomyšl vyřadili výsledkem 3:1 na zápasy.

Semifinálová série startuje 24. února na ledě Moravské Třebové.