MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – Krajská hokejová liga dospěla do semifinále play-off. První utkání série sehráli českotřebovští Kohouti na zimním stadionu v Moravské Třebové.

Úvodní branku zápasu vstřelil v 11. minutě hostující Tomáš Zadina. Domácí k velké radosti jejich fanoušků vyrovnali v 18. minutě, když Igor Čikl potrestal zaváhání Pelána.

Skóre se znovu měnilo na začátku druhé třetiny. Ve 22. minutě uspěl s dorážkou Jakub Fúzik. Už o tři minuty později bylo vyrovnáno. V přesilové hře pěti proti čtyřem se prosadil Michal Černý.

Potřetí se Kohouti dostali do vedení ve 34. minutě díky Marku Hemskému. Neuplynulo ani 60 sekund a domácí znovu vyrovnali gólem Jana Mičky.

44. minuta přinesla branku Michala Černého. Hosty vrátil do hry o čtyři minuty později Jakub Fúzik. Následně mohlo být pro Českou Třebovou ještě lépe, ale Marek Hemský neproměnil trestné střílení.

Vítězství domácího Slovanu zajistil gólem v oslabení Michal Černý, který tak v 59. minutě završil hattrick.

Odčinit porážku 4:5 z Moravské Třebové mohou Kohouti ve středu 10. února na domácím ledě. Zatím v semifinálové sérii prohrávají 0:1.