ČESKÁ TŘEBOVÁ – Poslední zápas mezi Českou Třebovou a Lanškrounem skončil po zamoření zimního stadionu oxidem uhelnatým neslavně. Tentokrát se ovšem hrálo ve městě s kohoutem ve znaku. Proti sobě se postavily výběry starších žáků.

V průběhu druhé třetiny vedli hosté 2:0. Domácí mohli vykřesat naději v přesilové hře. I přes několik náznaků však skórovat nedokázali. Po brance Adama Daniela, jemuž asistoval Tomeš, navíc znovu inkasovali.

Ve třetí třetině se o střelecký úspěch České Třebové postaral Kamil Jiruf, když kotouč procedil za záda lanškrounského brankáře Budiše.

Obrat se však nekonal, protože hosté přidali další branky. Jejich čtvrtý gól zaznamenal Milan Křivohlávek, asistoval opět Tomeš. Na 5:1 zvýšil po asistenci Křivohlávka Tomáš Hrdina. Skóre uzavřel Tobias Tomeš, kterému přihrál Křivohlávek. Lanškroun vyhrál 6:1.

Starší žáci České Třebové padli podruhé v sezoně. I přesto jim patří stříbrná pozice v tabulce Ligy starších žáků “B” Pardubického kraje právě před Lanškrounem.