ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na stadionu Pod Jelenicí byl v rámci fotbalového krajského přeboru odehrán šlágr kola. Na hřiště třetí České Třebové přijel vedoucí celek tabulky ze Slatiňan. Pokud by hosté zvítězili, vytvořili by si náskok v čele. V opačném případě mohli domácí svého soupeře předstihnout.

Zápas začal zhurta. Zatímco hostující obrana první vážnější příležitost domácích přežila, v 6. minutě se prosadil slatiňanský Jan Koblasa – 0:1. O pět minut později opět skórovali hosté, tentokrát však do nesprávné branky a bylo vyrovnáno. Po šestnácti minutách utkání šli domácí do vedení gólem Filipa Grepla. Ve čtyřiadvacáté minutě se do střelecké listiny zapsal domácí Vojtěch Novotný – 3:1. Hned o šedesát sekund později snížil na rozdíl jediné branky Tomáš Vácha.

Jakkoli byla první půlhodina duelu na góly bohatá, v dalším průběhu už nikdo síť nerozvlnil. Česká Třebová porazila Slatiňany 3:2 a díky tříbodovému zisku se vyhoupla do čela tabulky právě před svého soupeře.