ČESKÁ TŘEBOVÁ – Druhou polovinu základní části “Krajské hokejové ligy” zahájila Česká Třebová domácím zápasem proti Chotěboři. Přestože v říši zvířat by Kohouti proti Lvům asi moc šancí neměli, na ledové ploše to vzhledem k postavení obou týmů v tabulce mělo vypadat jinak. Favoritem zápasu byli domácí Kohouti, kteří vedli ligu. Lvi z Chotěboře byli šestí. Druhá třetina byla zahájena za stavu 1:0 pro Českou Třebovou. Další branku se ale domácím i přes několik šancí přidat nepodařilo. Když Kohouti nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější příležitosti, potvrdilo se staré známé pravidlo “nedáš – dostaneš”. Ve 37. minutě přišel brejk a po asistencích Krejčího a Hospodky se trefil Karel Petržílek. Hned ve 38. minutě udeřili hosté podruhé. Tomáš Eis zakončil akci Dvořáka a Šimona Činčily. Úvod třetí třetiny se nesl v podobném duchu jako před přestávkou. Domácím se nedařilo překonat brankáře Peška a navíc opět inkasovali. Chybu při zakládání útoku po čtyřiačtyřiceti minutách hry potrestal pohotový Tomáš Eis. Chotěboř se tak dostala do vedení 3:1. Kohouti odpověděli pouze další sérií neproměněných příležitostí. Naopak hosté potvrdili svou produktivitu, když v 50. minutě zvýšil na 4:1 Luboš Dvořák. Jen kosmetickou úpravu výsledku v závěru zařídil domácí Michael Schejbal, jemuž asistovali Hemský se Zadinou. Podruhé z posledních tří domácích zápasů tak fanoušci Kohoutů pocítili zklamání, Chotěboř zvítězila 4:2.