ČESKÁ TŘEBOVÁ – Vloženým kolem pokračoval fotbalový “Krajský přebor”. V České Třebové, kam přijel tým z Moravan, se utkali sousedé v tabulce. První poločas skončil remízou 1:1. Do druhého dějství vstoupili aktivněji domácí. Jejich snaha však měla stejný efekt jako nevydařené centry hostí. V 59. minutě se ke střele dostal domácí Hurt. Gólové radosti se ale hráč, který se k fotbalu vrátil po několikaleté odmlce, nedočkal. Po čtyřiašedesáti minutách hry udeřilo na druhé straně. V šestnáctce domácích byl nejpohotovější Tomáš Kříž, jehož gól přinesl vedení Moravan 2:1. Tentýž fotbalista se mohl blýsknout i v 69. minutě. Přímý volný kop z jeho kopačky ale domácího brankáře Bártu ani v nejmenším neohrozil. V 79. minutě měl naopak plné ruce práce gólman hostí Branda, když likvidoval střelu Patrika Urbance, kterou skončil závar před brankou Moravan. V úplném závěru střetnutí se tlak České Třebové stupňoval. Vyrovnání však nepřinesla ani střela střídajícího útočníka Peška, ani akrobatické zakončení Grepla. V 90. minutě hosty zachránilo břevno, a když přečkali i Novotného dorážku, mohli se radovat z vítězství 2:1. Po nejtěsnější porážce klesli českotřebovští fotbalisté na 9. místo tabulky.