ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Třetí zápas sezony a potřetí proti rezervě prvoligového celku. Takový program měli o uplynulém víkendu fotbalisté Jiskry. Po prvním poločase utkání s Mladou Boleslaví “B” vedli zásluhou Jakuba Chlebouna 1:0.

Hned první vážnější akce druhé půle skončila vyrovnáním na 1:1. Po rohovém kopu se v 50. minutě prosadil Jan Král.

Domácí odpověděli hlavičkou Falty. Následně dvakrát zahrozil Habrman, avšak ani jedna jeho střela si nenašla cestu za záda brankáře Mikulce.

I on byl ale v 68. minutě krátký na hlavičku Jakuba Chlebouna, jenž přesně usměrnil Náglův centr.

Hosté zareagovali útočným výpadem, který však změnu skóre nepřinesl. Gólovou radost si v 79. minutě po Habrmanově přihrávce za obranu neužil ani Pazdera.

V úplném závěru se mohla brankou uvést nová akvizice domácího týmu. Jihoafričan Abrahams se však mezi střelce nezapsal, a tak Ústí nad Orlicí zvítězilo 2:1.