ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Zápas 26. kola divizní soutěže skupiny C měli na programu fotbalisté Jiskry Ústí nad Orlicí. Ti na domácím hřišti přivítali hráče Fotbalového klubu Náchod. Po první půli souboje čtvrtého s devátým celkem tabulky vedli brankou Ondřeje Nejmana hosté.

Do druhého dějství vstupovala obě mužstva za stavu 0:1. Bíločerní domácí museli dohánět náskok v modrém hrajících hostů z Náchoda, přestože si Jiskra již v první půli připravila šance na vyrovnání. Snahy domácího celku o zvrat nepříznivého skóre brzdila celá řada faktorů od nepřesnosti přes zdlouhavou rozehrávku až po nedůraz v zakončení. Přesnou mušku postrádal i střelecký pokus hostujícího Simona.

Na druhé straně sice Hudec hlavičkou branku trefil, ale Pavliš jeho šanci zlikvidoval. V 71. minutě si míč postavil Ondřej Nejman a svou druhou brankou v utkání z přímého volného kopu upravil skóre na 0:2. Jiskra Ústí nad Orlicí podlehla FK Náchod 0:2, po poločasu 0:1. Domácí vinou prohry klesli na 6. místo, hosté se posunuli na 8. příčku.