ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 7. kola fotbalového krajského přeboru nabídl souboj mezi Českou Třebovou a Hlinskem. Po první půli měli k vítězství lépe nakročeno domácí, kteří vedli 1:0 brankou z kopačky Patrika Urbance. Do druhého dějství vstoupili aktivněji hosté. Jejich útočné výpady ale změnu skóre nepřinesly. Domácí měli k navýšení svého náskoku blízko v 50. minutě, kdy se v šanci objevil útočník Libor Pešek. Jeho zakončení se však mezi tři tyče nevešlo. Fanoušci České Třebové se dočkali po dvaapadesáti minutách hry. Po přihrávce Patrika Urbance se prosadil Filip Grepl – 2:0. Třetí branka domácích přišla v 76. minutě. Hosté v pokutovém území neuhlídali náběh domácího obránce Vojtěcha Novotného a jeho hlavička skončila v síti. 7 minut před koncem řádné hrací doby promarnil další příležitost domácích střídající Kukla. Alespoň kosmeticky mohl výsledek upravit hostující Vanžura, ale jeho střela mířila pouze vedle. Česká Třebová porazila Hlinsko 3:0 a po nevydařeném vstupu do soutěže vystoupala na 7. místo tabulky.