ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Fotbalová třetí nejvyšší tuzemská soutěž pokračovala zápasem mezi Jiskrou a Vltavínem. První poločas souboje osmého a druhého týmu tabulky branku nenabídl, a tak měly oba celky k bodovému zisku stejně daleko.

Druhá půle přinesla moment, po němž sice míč skončil v brance domácích, ale gól nebyl uznán.

Ke změně skóre došlo v 57. minutě, když Lukáš Veselý přetlačil Lněničku a následně propálil brankáře Krátkého. Vltavín se ujal vedení 1:0.

Náskok favoritovi vydržel do 72. minuty. Domácí kapitán Souček zatáhl míč před pokutové území hostí, poté přihrál Petru Faltovi, jenž se trefil do černého – 1:1.

Ještě před koncem regulérní hrací doby mohli oba soupeři rozhodnout. Veselého střelu z osmasedmesáté minuty ovšem zastavila tyč a domácí posilu Mayera o zhruba 60 sekund později vychytal brankář Koblenc.

Po devadesáti minutách se Jiskra s Vltavínem rozešla smírně 1:1. O držiteli druhého bodu do tabulky rozhodl rozstřel. Ten lépe zvládli svěřenci trenéra Chudého.