ČESKÁ TŘEBOVÁ – V 10. kole krajského fotbalového přeboru se proti sobě postavila mužstva, která v poslední době zaznamenala nepříznivou bilanci. Zatímco domácí Česká Třebová padla pětkrát v řadě, soupeř z Poličky prohrál dokonce sedmkrát za sebou.

První půle nabídla 3 branky. Za domácí se trefil Jan Deml, za hosty zamířili do černého Tomáš Švec a Tomáš Jílek.

Do druhého poločasu zápasu se tak šlo za stavu 1:2. Domácí nebyli daleko od vyrovnání v 53. minutě, ale nakonec se skóre neměnilo. Českotřebovská jedenáctka měla převahu i nadále, kdežto hostům se příliš nedařilo.

V 64. minutě se svěřenci trenéra Petra dočkali branky na 2:2. Svým druhým gólem v duelu ji obstaral Jan Deml.

V dalším průběhu střetnutí mohli domácí strhnout vítězství na svou stranu, k jejich smůle už ale žádnou z příležitostí nezužitkovali. I když Roušarovu hlavičku z 82. minuty likvidovali obránci Poličky až na brankové čáře.

V regulérní hrací době se skórovat nepodařilo ani hostům, a tak musel rozhodnout penaltový rozstřel. V něm Polička sáhla k výměně brankářů, ale ze zisku druhého bodu do tabulky se nakonec radoval soupeř.

Příští utkání, po výhře 8:7 na penalty nad Poličkou, čeká Českou Třebovou 19. října na hřišti Litomyšle.