LANŠKROUN – V tělocvičně SOŠ a SOU Lanškroun pokračoval dalšími zápasy krajský přebor volejbalistů. Průběh prvního setu mezi lanškrounským “áčkem” a Sokolem Rybník nenaznačoval, že proti sobě stojí mužstva s rozdílnou bilancí. Zatímco domácí zatím nepoznali hořkost porážky, hosté jednou vyhráli a jednou prohráli. První set nakonec dopadl podle papírových předpokladů, tedy 25:20.

Ve druhé sadě pokračovali domácí volejbalisté na vítězné vlně. Postupně získali a navyšovali náskok, který už si do konce setu nenechali vzít. Po výsledku 25:15 to bylo 2:0 na sety.

V úvodu třetí sady se lanškrounské šestici podařilo získat vedení, na které hosté dlouho nedokázali odpovědět. Jednoznačně vyhlížející průběh se však zkomplikoval. Když už se zdálo, že se Rybník na Lanškroun dotáhne, domácí zakončili zápas výhrou 25:18.

Lanškroun zvítězil 3:0 i v odpoledním utkání a je s šestnácti body v čele tabulky.