ČESKÁ TŘEBOVÁ – V České Třebové proběhlo druholigové volejbalové utkání mezi domácími hráči a Dvorem Králové nad Labem. Začátek zápasu se podařil Dvoru, který zvítězil v úvodní sadě 25:20. Hráči Dvora měli navrch také díky tomu, že se domácí tým nedostavil v plné síle. „Jsme hlavně oslabení, dva blokaři vlastně nám chybí. Tak jsme to doplnili dvěma mladými juniory. Další hráč má chřipku, takže to je takové oslabené,“ uvedl Ondřej Knížek, hráč TJ Sokol Česká Třebová II. Druhý set už byl podstatně napínavější. Až do poloviny sady měla mírný náskok Česká Třebová a Dvůr jen dotahoval. Nakonec ale hosté zvítězili 27:25. Po dvou setech vedl Dvůr Králové 2:0. Zdálo by se, že oplácí České Třebové říjnovou porážku. Třetí set už tak vyrovnaný nebyl. Po většinu času vedl Dvůr, a to i s několika bodovým náskokem. Nakonec tato sada skončila vítězstvím hostů 25:20. A celé utkání tak vyhrál Dvůr Králové 3:0. Ve druhém odvetném zápasu vyhrála Česká Třebová 3:2 na sety.