ČESKÁ TŘEBOVÁ – 2. volejbalová liga žen pokračovala zápasy 11. a 12. kola. Do města s kohoutem ve znaku přijely hráčky pražských Bohemians.

První set nabídl vyrovnanou podívanou. V závěru strhly volejbalistky Sokola Geodézie vítězství na svou stranu, když vybojovaly výsledek 28:26.

Ve druhé sadě utkání bylo skóre dlouhou dobu nerozhodné, ale na konci setu si lépe vedly hráčky pražského celku. Po výsledku 25:22 vyrovnaly na průběžných 1:1.

Na začátku třetího setu se zdálo, že hostující šestice nasadila k obratu. Takový průběh ale domácí volejbalistky v závěru odmítly. Po dramatické koncovce a výhře 27:25 si vzaly zpět průběžné vedení.

Ve čtvrté sadě se do jisté míry opakoval průběh z předchozí části zápasu. Jen s tím rozdílem, že vedly hráčky Sokola. Ty však dotahujícím se soupeřkám zvrat ve výsledku nedovolily. Česká Třebová dovedla první duel do vítězného konce po výsledku 25:22.

Česká Třebová zvítězila i ve druhém utkání, tentokrát 3:0 na sety, a vede tabulku své skupiny 2. ligy žen.