ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Orlickoústecká tělocvična “na Dukle” se stala svědkem dalšího další zápasu mladých basketbalistek z místního basketbalového klubu. Za soupeře jim byly jejich kolegyně z Basketu Říčany.

Domácí hráčky, které nastoupily do utkání v černých dresech měly při nástupu do utkání na poslední zápas se svými soupeřkami dobré vzpomínky. Lednové přípravné utkání dopadlo v prospěch orlickoústeckých 80:48. V tomto utkání bylo ale podle trenérů na domácích znát, že z důvodu jarních prázdnin byla děvčata celý týden bez tréninku. První čtvrtina skončila v prospěch hostujícího celku 14:18 a v polovině zápasu byl stav 27:29. Ještě v závěru utkání měli domácí možnost v posledních vteřinách vyrovnat stav zápasu a vynutit si prodloužení, to se jim ale nepodařilo a říčanské basketbalistky domácí přehráli 63:65. Mladé hráčky BK Ústí nad Orlicí se momentálně v tabulce nachází na třetí pozici.