ČESKÁ TŘEBOVÁ – V nedávno otevřené “Sportovní hale Skalka” si sportovci podávají dveře. V domácím prostředí hrály poprvé v historii “Florbalového klubu Orlicko-Třebovsko” dorostenky. Hráčky šestého týmu tabulky 1. ligy se utkaly s “Žacléřem TJ Spartak Vrchlabí”. Jeho reprezentantkám patřilo místo dvanácté.

Florbalistky Orlicko-Třebovska prohrávaly po první třetině zápasu 1:2. V prostřední části hry hráčky Žacléře svoje vedení navýšily. Jejich třetí gól byl připsán Nicol Trochové. Čtvrtý střelecký úspěch hostujícího celku přidala Anna Nováková.

Úvod třetí třetiny opět patřil hostujícím florbalistkám. Jejich náskok zvýšila na 5:1 Natálie Demuthová. Domácí družstvo snížilo gólem Veroniky Fárníkové. V dalším průběhu zápasu pro domácí vykřesala naději Daniela Blažková. Hráčky Žacléře opět odskočily brankou Anny Novákové. Konečnou podobu dala výsledku domácí Veronika Fárníková.

Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vzhledem k postavení obou týmů v tabulce překvapivě přehrál Orlicko-Třebovsko 6:4.

Hráčky domácího celku si spravily chuť v zápase proti Skutči, kterou porazily 5:1. Po dvanácti odehraných kolech patří Orlicko-Třebovsku v tabulce 1. ligy dorostenek 6. místo.