ČESKÁ TŘEBOVÁ – Kohouti na svém domácím ledě v krajské lize ledního hokeje hostili BK Havlíčkův Brod “B”. Po dvou třetinách hry vidělo 469 diváků pět branek, které všechny skončily v síti hostujícího brankáře.

Domácí Kohouti nastupovali do třetí třetiny za stavu 5:0. Stav se ale záhy změnil. Hostující Jelínek přihrál Valovi na 5:1. Na 5:2 ve 49. minutě stáhl Cejpek po přihrávce Hynka. Sérii střel hostujících zakončil v oslabení v 51. minutě Bancíř.

Domácí se po té vzchopili, ale nedařilo se jim proniknout do hostující branky. Hosté také měli několik šancí. Uklidnění nastalo až v 59. minutě, kdy od Jindřicha dostal přihrávku před hostujícího brankáře Adama domácí Zítka, který se nemýlil. Konečný stav zápasu 6:3.

Kohouti na poslední zápas I. etapy základní části pojedou do Světlé nad Sázavou. Díky pojištěnému prvnímu místu v tabulce svá další domácí utkání sehrají v neděli 18. a ve středu 21. prosince.