ČESKÁ TŘEBOVÁ – Soutěžní ročník Krajské hokejové ligy 2015/2016 skončil. Kohouti se v duelu o bronz utkali s Litomyšlí. Domácí si ze hřiště soupeře přivezli vítězství. Lepší výchozí pozici potvrdili ve druhém střetnutí, když po první dvacetiminutovce vedli 3:1.

K obhajobě třetího místa z loňské sezóny vykročila Česká Třebová ve druhé třetině. Konto Litomyšle zatížili střelci domácího týmu hned čtyřmi brankami. Dvakrát se trefil Jakub Fúzik, kterého doplnili Pavel Pelán a Jan Škvor. V závěru druhé třetiny museli domácí fanoušci skousnout branku litomyšlského Radka Ondráčka.

Po změně stran si ale Kohouti otevřeli střelnici. Skórovali Ondřej Fousek, Michael Schejbal a Tomáš Zadina. Dvougólové bilance v utkání dosáhli Radek Fischer, Marek Hemský a Ladislav Jindřich. Hattrick dovršil Jakub Fúzik. Česká Třebová nakonec Litomyšl rozstřílela konečným výsledkem 15:2. Debakl Litomyšle vidělo 725 diváků, kteří tak vytvořili rekordní návštěvu.

Kohouti obhájili bronzové medaile z loňska.