ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejbalisté Lokomotivy na svém hřišti čelili hrozbě vyřazení z play-off. Ve třetím vzájemném souboji série měli k vítězství lépe nakročeno domácí, kteří vedli 1:0 a měli další šance ke vstřelení branky. Zahrozit však dokázali hosté z Hradce Králové. První třetina ale skončila průběžným vedením České Třebové 1:0. V průběhu druhé “patnáctiminutovky” bylo rušno před oběma brankami. Ve 25. minutě hosté vyrovnali, když sérii střel úspěšně završil Rail, jemuž asistoval Hajník. O tři minuty později ale domácí odpověděli gólem Mrštného po asistenci Štěpán Švece. Ve třetí třetině, konkrétně ve 41. minutě, Lokomotiva zvýšila na 3:1, když Jirmásek našel Doubravu a ten se nemýlil. Hosté měli k dispozici trestné střílení, avšak Hajník neproměnil. Skóre duelu uzavřel po Tomešově přihrávce individuální akcí Hudec. Česká Třebová zvítězila 4:1. Hradec Králové “B” ale dokázal v dalším utkání zvítězit 2:1 po prodloužení, a tak po výhře 3:1 na zápasy postoupil do semifinále skupiny “Východ”. Domácím tak skončila sezóna 2014/2015.