ÚSTÍ NAD ORLICÍ, ČESKÁ TŘEBOVÁ – Fotbalistům začala jarní část sezóny. Pro divizní Jiskru Ústí nad Orlicí byl duel s týmem Železného Brodu druhým zápasem jarní části. První výraznější brankovou příležitost měli hosté. Nový brankář domácích Mareček ale zakročil. V 18. minutě udeřilo.

Hloušek našel Tomáše Holečka a hosté šli do vedení. Po osmadvaceti minutách hry mohlo být pro domácí ještě hůř. David Hloušek ovšem šanci nevyužil. Ve 35. minutě poslal Vaňous míč za obranu. Lukáš Smejkal osvědčil dravost a vyrovnal na 1:1. Gól v závěru druhé půle, který vstřelil Patrik Langer, přinesl výhru domácího Ústí nad Orlicí 2:1.

Za vítězstvím šli odhodlaně i hráči České Třebové. V 59. minutě zvyšoval v souboji s Holicemi Filip Grepl na 2:1. Další branka modrých přišla v 68. minutě.  Miloš Čikl si počíhal na dorážku – 3:1. Za hosty v bílém hrozil především Jindřich Václavek. Gólem však jeho akce neskončily. Domácí naopak přidali další branku. V 84. minutě potrestal faul na Vojtěcha Novotného z penalty Pavel Švec. Větrnou sobotu zakončili fotbalisté České Třebové vítězstvím 4:1, po poločasu 1:1.