ČESKÁ TŘEBOVÁ – 20.11. 2014. Dnešní hodina našich Flowersek proběhla pod hvězdným vedením Honzy Ondera, který za námi přijel z Prahy i s partnerkou.

Po úvodním seznámení a potřesení rukou proběhla rozcvička, po ní už následovala výuka. Tančila se salsa, bachata, jive… Malé slečny se učily po „stardencovsku“ uklánět, kroutit boky a usmívat se na porotu. Hodina byla plná nejen smíchu a fórků, ale došlo také na poučení a kritiku. Závěrem hodiny proběhla autogramiáda, po níž tanečnice předvedly divákům co se dokázaly od televizní hvězdy naučit. Třešničkou na dortu byla exhibice lektorů, po níž následovalo společné focení.

Honza je zkušený taneční lektor, choreograf, tanečník a dvojnásobný vítěz StarDance. Tanci se věnuje i jeho partnerka Lucie Hunčárová a spolu vystupují na oficiálních soutěžích. Poprvé tančil na veřejnosti, když mu bylo sedm let, a dnes je z něj skutečná taneční hvězda! Oba dva se též v roce 2013 zúčastnili soutěže České televize StarDance …když hvězdy tančí. Onderovou partnerkou byla modelka Taťána Kuchařová a Hunčárová tančila s hercem Pavlem Řezníčkem. Prvně StarDance vyhrál v roce 2008, kdy byla jeho partnerkou herečka Dana Batulková, podruhé o dva roky později ve dvojici s bývalou atletkou Kateřinou Baďurovou (v roce 2013 skončil druhý, když jej ve finále pokořila dvojice Anna Polívková a Michal Kurtiš). V České televizi na stanici Déčko také uvádí vlastní pořad nazvaný Taneční hrátky s Honzou Onderem.

Velké poděkování za realizaci tohoto semináře patří manželům Hruškovým.

Edita Šabatová

Komentář