ORLICKOÚSTECKO – Z důvodu stavebních prací na trati mezi Ústím nad Orlicí a Moravským Karlovem budou vlaky Leo Express od 14. do 18. září nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Zároveň od 10. do 29. září proběhne ze stejného důvodu výluka na trati mezi Dolní Lipkou a Hanušovicemi. Prosíme cestující, aby věnovali pozornost výlukovému jízdnímu řádu a umístění zastávek náhradní dopravy.

Náhradní doprava bude vedena moderními nízkopodlažními autobusy označenými logem Leo Express, které umožňují přepravu cestujících na ortopedickém vozíku a také dětských kočárků. Přeprava jízdních kol bude možná v omezené míře, cestující na ortopedickém vozíku a cestující s dětským kočárkem mají přednost. Wifi připojení a elektrické zásuvky nebudou k dispozici. Výlukový jízdní řád naleznete níže ke stažení.

Jízdní řády a poloha zastávek pro trasu Ústí nad Orlicí – Moravský Karlov k dispozici zde: https://www.leoexpress.com/cs/vyluka-usek-usti-nad-orlici-moravsky-karlov

Jízdní řády a poloha zastávek pro trasu Dolní Lipka – Hanušovice k dispozici zde: https://www.leoexpress.com/cs/vyluka-usek-dolni-lipka-hanusovice

V autobusech náhradní dopravy bude probíhat standardní odbavení jako ve vlaku. Výluka se stejně tak nedotkne provozu našich pokladen v Letohradu, Jablonném nad Orlicí a Králíkách.

Emil Sedlařík
tiskový mluvčí Leo Express

Komentář