Kapitáni mládežnických družstev Lukáš Vašina a Jakub Řehák přebírají ocenění z rukou předsedy KV ČSTV pana Václava Shejbala

ČESKÁ TŘEBOVÁ – V pondělí se konal v kulturním domě v Ústí nad Orlicí již 44. ročník vyhlášení ankety „ Nejúspěšnější sportovec okresu Ústí nad Orlicí“.  Náš oddíl, trenéři a hráči byli odměněni za celoroční dlouhodobou dobrou práci s mládeží a získali jsme v této anketě 1.místo  před úspěšnými oddíly z hokejbalu Letohrad, biatlonu Letohrad, atletů Vysoké Mýto a florbalistů Orlicko-Třebovsko.

Toto ocenění jsme získali za umístění od nejmladších elévů přes mladší, starší žáky hrající republikové soutěže, české poháry (Mistr ČR U13 z Ostravy) až po kadetky, kadety a juniory hrající I.ligu a Český pohár. Nejvyšší umístění 1.místo v této anketě, získal náš oddíl již počtvrté za posledních osm let a za celou jeho historii dokonce 10x jako (Lokomotiva, Sokol a Sokol II).

Tímto je potřeba poděkovat všem mládežnickým trenérům, kteří mají na úspěších našeho oddílu velký podíl, Lubomíru Vašinovi, Martinovi, Ondrovi, Michalovi Knížkovým, Miroslavu Štorchovi, Petrovi Matějkovi, Aleně Neubauerové a Markovi Olejárovi.

Z devíti vyhlašovaných kategorií byli pouze dvě, kde vyhráli sportovci z České Třebové. Další vítěznou kategorií byla kategorie dorostu, kde obsadil 1.místo Marek Švestka z juda. Jemu a všem ostatním sportovcům a především třebovákům, přejeme mnoho dalších úspěchů a přízeň města a sponzorů bez jejichž podpory se dnes nehne ani kolo.

Přehled  našich mládežnických družstev:

Přehazovaná Krajský přebor I.tř. 10 – 12 let  – 1.místo
Přípravka Krajský přebor I.tř. 11-13 let  – 1.místo 2012
U13 projekt barevný minivolejbal
–„ Mistr ČR 2012“, 1.místo na turnajích v Brně, Karlových Varech,  Praze, Nymburce, Ostravě
Mladší žáci ČP a Krajský přebor I.tř. 12-13 let