ČESKÁ TŘEBOVÁ – Na programu 28. kola fotbalového krajského přeboru byl zápas dvou celků ze středu tabulky. Na góly chudý zápas domácí České Třebové s týmem z Třemošnice rozhodl až penaltový rozstřel.

Druhý poločas zahájili domácí v modrobílém mohutnou ofenzívou a snažili se tak otevřít gólový účet zápasu. Ve 48. minutě netrefil bránu hostů v červených dresech kapitán domácích Zahálka.

Hosté se potýkají se zraněními  brankářů a do brány se tak musel postavit Josef Vojáček, který v několika šancích působil nejistým dojmem.

Zápas oživil až vstup domácího Michala Morkese na hřiště. Mladý útočník vybojoval několik důležitých balónů a potrápil obranu soupeře.

V 88. minutě rozhodčí ukázal žlutou kartu brankáři České Třebové Jiřímu Bártovi a  hosté měli možnost zahrozit z přímého kopu.  Ani jeden celek nedokázal v základní hrací době vstřelit gól a na řadu tedy přišel penaltový rozstřel. První se kopu ujal domácí Martin Hašek a proměnil střelou k tyči. V zápětí se kopu ujal hostující kapitán Kunášek, gólman ale jeho úmysl vystihl.

Hráči z České Třebové všechny penalty proměnili. Hostující Šindelář trefil pouze břevno a na penalty tak vyhrály domácí 4:2.