ČESKÁ TŘEBOVÁ – V České Třebové za sebou mají hokejbalisté TJ Lokomotiva druhý zápas jarní části sezóny, ve kterém poměřili síly s HBC Hradec Králové 1988 “B”. Po první třetině domácí vedli 1:0.

Hráči Lokomotivy v bílo-modrých dresech proti soupeři ve žluté začali druhou třetinu razantně. První gól prostřední patnáctiminutovky přišel ve chvíli, kdy se prosadil Furik. O třetí gól zápasu se postaral Kvasnička. Další branka, kterou vstřelil Matěj Švec, poslala domácí do šaten s náskokem 4:0.

Ve 33. minutě ohrozila domácí branku střela od královehradeckého hráče. Změnit skóre se podařilo až Furikovi, který podruhé trefil branku soupeře. O šestý gól zápasu se zasloužil Válek a zvýšil na 6:0.

I když už se zdálo být rozhodnuto, 30 sekund před koncem využil příležitosti Matěj Švec a změnil stav utkání na 7:0. TJ Lokomotiva Česká Třebová je v tabulce druhá. Soupeř z Hradce Králové okupuje deváté místo.