ČESKÁ TŘEBOVÁ – Hokejbalisté Lokomotivy vstoupili do nové sezóny. Los prvního kola druhé nejvyšší republikové soutěže jim jako soupeře určil celek z Nového Strašecí. Po první třetině vedli hosté 1:0.

Druhá třetina zápasu byla zahájena zvýšenou aktivitou domácích. Ti měli k dotažení jednogólového manka k dispozici sérii přesilových her. Ani jednu početní výhodu však nedokázali zužitkovat. Nepříznivý stav pro Českou Třebovou trval až do konce prostřední části hry.

Po změně stran přišla hned v úvodu třetí třetiny neproměněná šance domácího útočníka Hynka. Naděje domácího celku pohasly v 39. minutě, kdy Falař našel Tomáše Duchoně a hosté vedli 2:0.

V závěru Lokomotiva vsadila všechno na jednu kartu a odvolala brankáře. Početní převaha ale branku nepřinesla. Ve 45. minutě se naopak Ondřejem Duchoňem trefili hosté. V úvodním střetnutí nové sezóny tak Česká Třebová podlehla Novému Strašecí 0:3.