ČESKÁ TŘEBOVÁ – V desátém kole Krajské hokejové ligy mohli Kohouti odčinit domácí porážku z derby s Litomyšlí. Na zimní stadion na Skalce dorazila rezerva Havlíčkova Brodu. Podle papírových předpokladů se zpátky na Vysočinu měla vracet bez bodů.

Po dvou třetinách vedli Kohouti nad Havlíčkovým Brodem 4:1. Zdálo se tedy, že se nebude opakovat propadák s Litomyšlí a že si hráči domácího celku sáhli do svědomí.

Po pětačtyřiceti minutách zápasu Česká Třebová zvýšila na rozdíl čtyř branek. Jindřich přihrál Šimončičovi a jeho střelu usměrnil do sítě Jakub Fúzik. Ten se do sestavy Kohoutů pozvolna vrací po zranění.

Ve 46. minutě zužitkoval přesilovku domácích Jaroslav Moučka. U šestého gólu Kohoutů si připsali asistenci Křečan a Hemský.

Do  konce zápasu chybělo jedenadvacet vteřin, když skóre uzavřel Marek Hemský, jemuž asistovali Procházka a Jaroslav Moučka.

Vysokým vítězstvím 7:1 si tak Kohouti sami vystavili omluvenku za porážku z předchozího duelu.