ČESKÁ TŘEBOVÁ – V desátém kole druhé kuželkářské ligy mužů skupiny B se střetla družstva TJ Lokomotiva Česká Třebová a KK Vyškov. V první třetině domácí dvojice Petr Holanec – Václav Kolář nestačila na Jiřího Trávníčka a Eduarda Vargu.

Spokojenější mohla být výprava hostí i po druhé třetině. Petr Pevný totiž ve vzájemném duelu porazil Jiřího Kmoníčka. Méně úspěšný byl Aleš Staněk, kterého přehrál Michal Šic. V závěrečné třetině hosté vsadili na dvojici Luděk Rychlovský – Kamil Bednář. Domácí nasadili duo Karel Zubalík – Theodor Marančák.

Bývalý reprezentant naházel nejlepší výkon zápasu, konkrétně 637 bodů. Přes šestistovku se přehoupl i jeho kolega Karel Zubalík. Na vítězství to však nestačilo. Favorit z Vyškova bodoval po konečném výsledku 3:5.