ČESKÁ TŘEBOVÁ – Už první minuty střetnutí mezi fotbalisty České Třebové a Svitav naznačily, že hosté si i přes horší postavení v tabulce dělají zálusk na bodový zisk. Z dálky prověřil pozornost domácího brankáře Hotmara Michal Čížek.

V 18. minutě šli svitavští hráči do vedení. Přesnou hlavičkou otevřel skóre David Veselovský. Domácí odpověděli sice efektním, leč neefektivním akrobatickým pokusem Vojtěcha Novotného. Druhý gól hostí mohl přidat Michal Frolo, avšak neuspěl. Znovu byl vidět také Vojtěch Novotný, který ale v šanci přestřelil.

Posledně jmenovaní hráči, tedy Novotný a Frolo, nakonec dali výsledku konečnou podobu. Svitavy možná trochu překvapivě porazili Českou Třebovou 2:1. I přes prohru zůstávají domácí na druhém místě tabulky.