LANŠKROUN – V Lanškrouně za sebou mají další fotbalový zápas. Tentokrát se v krajské soutěži mužů domácí utkali s Českou Třebovou. Utkání přineslo pět branek.

Do druhé půle zápasu mezi Lanškrounem v zeleném a Českou Třebovou v modrém se šlo za stavu 2:1. Domácí se na umělé trávě hnali za vyrovnáním. Hned ve 46. minutě ohrozili branku soupeře. Dočkali se však až po pětapadesáti minutách hry, kdy na 2:2 vyrovnal Lukáš Komínek.

Pět minut před koncem regulérní hrací doby došlo v šestnáctce hostí ke sporému momentu. Rozhodčí nakonec nařídil pokutový kop. Pevné nervy prokázal domácí útočník František Ptáček, který přeměněnou penaltou zpečetil výhru Lanškrouna 3:2.

Česká Třebová si i přes prohru udržela první místo v tabulce. Lanškrounští fotbalisté jsou zatím čtvrtí.