foto: Policie ČR, Svitavy

SVITAVSKO – Nikdo nezastavil, nikdo nepomohl. Pomoc si přivolal sám. Naštěstí nebyl vážně zraněn a po ošetření byl propuštěn domů.

Na muže v příkopu, který si stěžoval na bolest v zádech, nás 11. srpna v 19:53 upozornila Záchranná služba Pardubického kraje. Zraněný si sám zavolal záchrannou službu a uvedl jí, že byl stražen vozidlem červené barvy nezjištěného typu v době, kdy šel po silnici I/43 při pravém okraji vozovky. Stopoval vozidla jedoucí směrem na Brno a v době, kdy již měl být otočený zády k přijíždějícím automobilům, mělo údajně dojít k nárazu. Muž ročník 1952 skončil v příkopu, kde zůstal ležet. Jeho zranění si naštěstní nevyžádala hospitalizaci v nemocnici. Po ošetření drobných zhmožděnin byl opět propuštěn domů!

Uvítáme jakékoli informace týkající se „stopaře“ i hledaného vozidla.
Obracíme se na všechny řidiče, kteří v úterní podvečer – v době mezi 19:45 – 19:53 projížděli po I/43 od Svitav na Brno nebo opačným směrem a spatřili chodce jdoucího od Hradce nad Svitavou při okraji vozovky, případně možného střetu s hledaným vozidlem, aby nás co nejdříve kontaktovali. Uvítáme, pokud nás bude kontaktovat i řidič „hledaného vozidla“. Volejte nám prosím na linku 158, případně na dosahový telefon SDN Svitavy 702 021 295.

Komentář