foto: Policie ČR

LANŠKROUN – Žádáme všechny svědky dopravní nehody, kteří ve čtvrtek 13. září 2012 v 9:30 hodin projížděli nebo se nacházeli poblíž silnice č. I/43 v ulici Komenského v Lanškrouně, o pomoc při pátrání po neznámém řidiči vozidla.

V blízkosti obchodních domů Lidl a Penny Market, ve směru na obec Albrechtice, došlo na přechodu pro chodce ke střetu dosud nezjištěného vozidla s jednaosmdesátiletou chodkyní. Muž, který se patrně dostatečně nevěnoval řízení a dopravní situaci, nedal ženě přednost a přední částí vozidla do ní údajně narazil. Žena po nárazu upadla na zem. Řidič z vozidla měl vystoupit a po zjištění, že ženu bolí hlava nastoupit zpět do vozu a z místa odjet neznámo kam. Seniorka následkem střetu utrpěla zranění, které si vyžádala lékařské ošetření.

Žádáme případné svědky, kteří se ve výše uvedené době v místě nacházeli a mohli by policistům sdělit jakoukoli informaci, aby neváhali a ihned zavolali na bezplatnou linku tísňového volání 158 nebo kontaktovali přímo dopravní policisty na telefonním čísle 974 580 250. Pomůžete tím objasnit okolnosti této události.

Komentář