ČESKÁ TŘEBOVÁ – Program 29. a 30. kola 2. ligy ve volejbalu mužů proti sobě svedl soupeře z opačných pólů tabulky. Zatímco domácí Česká Třebová byla beznadějně poslední, hosté z Velkého Meziříčí hájili bronzové umístění.

První set nabídl v tělocvičně Základní školy Nádražní očekávanou podívanou. Domácí volejbalisté Sokola II na svého soupeře z Velkého Meziříčí nestačili. Hosté získali úvodní sadu v poměru 25:17.

Ve druhém setu se obraz hry příliš nezměnil. Českotřebovští více chybovali jak v útoku, tak v obraně. Hráči z Velkého Meziříčí se mohli radovat z vítězství 25:15 a průběžného vedení 2:0 na sety.

Třetí set přinesl změnu. Hráči Sokola se dostali do průběžného vedení. Závěr ale nakonec patřil hostům. Velké Meziříčí stvrdilo své třísetové vítězství výsledkem 26:24.

Sokol Česká Třebová II nevybředl z krize ani v odpoledním utkání, které prohrál 0:3 na sety. Po 30. kolech mu patří poslední místo tabulky.