ČESKÁ TŘEBOVÁ – Volejbalistky ve druhé lize přivítaly na své domácí palubovce v hale VDA Na Skále soupeřky z Benátek nad Jizerou. Před dvojzápasem byly na třetím místě a Středočešky o dvě příčky za nimi, na místě pátém.

Proto se očekával vyrovnaný zápas. V prvním setu domácí hráčky, které hrály v modrém, lehce zdolaly soupeřky 25:17. Ve druhém se jim moc nedařilo a musely dotahovat. Nakonec se jim to podařilo a ovládly jej v poměru 25:21. Převaha a bojovnost Českotřebovaček pokračovala i ve třetím setu, ve kterém Benátky přehrály 25:19 a získaly tak cenné body za vítězství.

Druhý zápas skončil pro domácí 0:3. Hráčky z Benátek nad Jizerou jej ve třech setech porazily 25:21, 25:17 a 26:24. Česká Třebová je i nadále třetí a v dalším dvoukole zavítá do Prahy.