ČESKÁ TŘEBOVÁ – V 19. kole Krajské hokejové ligy se utkala mužstva HC Kohouti Česká Třebová a HC Světlá nad Sázavou. Domácí prohrávali po dvou třetinách s favoritem 0:7. Vyloženou šanci v čestný úspěch domácí Váně neproměnil. Naopak ve 44. minutě si po skrumáži našel kotouč Kopecký a zvýšil na 8:0 pro Světlou.

Pozornost hostujícího brankáře Zvolánka zkoušel Provaz. Většinu času se však hrálo v obranné třetině Kohoutů. Po sedmačtyřiceti minutách hry se po asistenci Kopeckého střelou přes hráče prosadil hostující Jaroslav Doležal. 246 diváků vidělo gólovou radost Kohoutů po pohotové akci Jakuba Haška, jemuž asistoval Provaz. Několik dělovek si připravil Vlček. Jednu z nich zastavila tyč, druhou maska gólmana modrých. Výhoda po sobě jdoucích přesilovek však další střelecký zápis Kohoutů nepřinesla.

Technickou vytříbenost předvedl v 58. minutě hostující Blažek a touhu po vstřelení gólu Jaroslav Žák. Česká Třebová hrála proti lídrovi tabulky v oslabené sestavě. Po třetinách 0:4, 0:3 a 1:3 podlehla 1:10. Fanoušci uvidí Kohouty zpět na domácím ledě v neděli 5. ledna v souboji s týmem HC Chrudim.