LANŠKROUN – Královéhradecká Krajská soutěž mužů v ledním hokeji má za sebou další zápas. Lanškrounští Orli tentokrát přivítali na svém stadionu Semechnice. Po dvou třetinách vedli domácí 2:0.

Hned z kraje třetí třetiny byli aktivnější lanškrounští Orli v bíločervené kombinaci dresů. Již v čase 41:28 se prosadil Markl a navýšil na 3:0. Vzápětí rozhodčí potrestali domácího Marka za vysokou hůl čtyřminutovým trestem. Hosté ale posléze také faulovali a hrálo se čtyři na čtyři. Gólem již na 4:0 skončila spolupráce Malého a Pachla. Necelých deset minut před koncem třetí třetiny předvedl lanškrounský Markl krásnou individuální akci a upravil na 5:0. Netrvalo dlouho, a 150 na stadionu přítomných fanoušků vidělo další gól. Markl nahrál Pachlovi a ten skóroval. 6:0.

V závěru zápasu mohli alespoň čestný gól hosté vstřelit. Bartoň ale puk za záda brankáře dostat nedokázal. Naopak domácí měli příležitost v podobě trestného střílení. Nastoupil ale úspěšný nebyl a utkání tak skončilo 6:0.