ČESKÁ TŘEBOVÁ – V rozhodujícím střetnutí letošního ročníku „Městské hokejové ligy“ se na zimním stadionu utkali staří známí. Podle zápisu domácí Proplast vyzvala v odvetě za loňské finále Třebovice. Branky Tomáše Zavřela, jemuž asistoval Simon, a následně Tomáše Opařila, kterému připravil palebnou pozici Jansa, ale znamenaly vedení Proplastu 2:0 po úvodní části zápasu. Druhou třetinu zahájila šance hostí, která však gólem neskončila. Udeřilo ale na druhé straně. Individuální akcí se prosadil Hugo Bartheldy. Hosté se pokoušeli o dosažení kontaktní branky, avšak nepovedlo se jim to ani v přesilové hře pěti proti třem. 2. třetinu uzavřela čtvrtá branka domácích, kterou po Trnkově asistenci vstřelil Libor Paclík. Ve třetí třetině se hosté dočkali. Přímo z vhazování a navíc v oslabení skóroval Vít Kotoulek. Čtyřgólový náskok a více klidu vrátil Proplastu opět samostatnou akcí Hugo Bartheldy. Hosté měli ještě několik příležitostí, ale skóre uzavřel domácí Libor Paclík. Zužitkoval nejen Zavřelovu přihrávku, ale i přesilovku. Po výsledku 6:1 tak nebylo o vítězi zápasu pochyb. Při vyhlašování nejúspěšnějších týmů se opakovala situace z loňska. Těsně pod vrcholem skončili hráči HC Třebovice. Proplastu Ústí nad Orlicí se podařilo obhájit prvenství z loňska. Trojici medailistů v 1. lize uzavřel celek HC TEPI Tepelná čerpadla.