ČESKÁ TŘEBOVÁ – Ve čtvrtém kole 2. národní hokejbalové ligy hostila Česká Třebová Žamberk. Po dvou třetinách vedli domácí 3:1, hned v úvodu závěrečné části hry ale hosté snížili na 3:2. Třetí třetina tak slibovala dramatickou podívanou.

V dalších minutách po vstřelení kontaktního gólu se Žamberk snažil zaměstnávat obranu Lokomotivy. Domácí hráči navíc hráli v oslabení. Jejich soupeř ale početní výhodu nevyužil, ba dokonce inkasoval, když Tomešovu střelu dorazil Tomáš Sláma. Na 5:2 ve prospěch domácího celku zvýšil po závaru Martin Tomeš, jemuž asistoval Švec.

Zhruba pět minut před koncem zápasu měli hosté výhodu přesilové hry. Tu ještě zdvojnásobili odvoláním brankáře. Z dlouhé početní převahy však dokázali “vydolovat” pouze jedinou branku, když se po Dolečkově asistenci prosadil Filip Forman.

Ani jeden z týmů už další gól nepřidal. Česká Třebová tak Žamberk porazila i podruhé v sezoně, tentokrát 5:3. Po čtyřech odehraných kolech je Lokomotiva první v tabulce.