ÚSTÍ NAD ORLICÍ – Fotbalisté Jiskry zahájili svou třetí sezonu ve třetí lize. Vstup do úvodního duelu nového soutěžního ročníku jim vyšel na výbornou. V prvním poločase totiž díky bratrům Chlebounovým a Janu Součkovi vstřelili teplickému B-týmu 3 branky.

První minuty druhého poločasu přinesly několik náznaků na obou stranách a déšť. V 60. minutě se na mokrém trávníku opřel do míče hostující Dominik Šup a přesnou trefou snížil na 1:3.

Dalšímu střeleckému zápisu se tepličtí přiblížili po akci Hasila. Ten však svou příležitost neproměnil. Ke gólu nevedla ani snaha domácích hráčů. Míč se v síti octnul až v 83. minutě, kdy hosté díky důrazu Benjamina Mustafiće zkorigovali na 2:3.

Do konce regulérní hrací doby chyběly tři minuty a hosté sahali po vyrovnání. Za hrdinu mohl být Šup, svou druhou branku v duelu však nepřidal.

Víc už se toho neudálo, a tak Jiskra přetlačila rezervu prvoligových Teplic výsledkem 3:2.