LANŠKROUN – Krajský fotbalový přebor měl na programu 19. kolo. Jeden ze zápasů nabídl duel mezi Lanškrounem a Hlinskem, tedy mezi čtvrtým a desátým celkem tabulky.

Druhý poločas utkání byl zahájen za stavu 0:0. Od 46. do zhruba 60. minuty byli nebezpečnější domácí, ale skóre otevřeli hosté. Do vedení je v 66. minutě poslal Adam Cach, který zužitkoval rychlý protiútok.

O vyrovnání se po devětašedesáti minutách postaral lanškrounský kapitán Lukáš Krejsar, když do sítě usměrnil Vaníčkův centr.

Za šest minut po brance domácích se skóre měnilo znovu. Tentokrát však v jejich neprospěch. Hosté z Hlinska si na soupeři vynutili rohový kop a ve zmatečné situaci v pokutovém území se nejlépe zorientoval Dominik Pelikán.

Lanškroun tak Hlinsku podlehl 1:2.